רוצה לדעת איך לקרוא אנשים?
לקבלת הגרסה הדיגיטלית של "סודות שפת הגוף" בחינם השאירו פרטים

אודות כותב המאמר

גיא יעקב

גיא יעקב

סטודנט באוניברסיטת בן גוריון שהבין את הכוח של שפת גוף.
"נכנסתי לעסק המשפחתי, ופתאום נאלצתי לדבר עם לקוחות, ספקים וגופים ממשלתיים. חקרתי והבנתי את הכוח של שפת גוף והחלטתי שאני משתף את הידע שלי באהבה"

שפת גוף של נשים

עשרות מחקרים מצביעים בבירור – נשים קוראות שפת גוף יותר טוב מגברים. הן שמות לב לפרטים הקטנים, קולטות את המסרים והמוח שלהן מפרש אותם טוב יותר מאיך שהמוח של הגברים מפרש את המסרים.

במאמר הזה אני רוצה לגעת בכמה נושאים ולהסביר לך איך לקרוא שפת גוף של בחורה, איך נראית שפת גוף של אישה מאוהבת, מה המסרים הלא מודעים שהיא שולחת לך ולתת לך את הכלים להבין שפת גוף של נשים.

דבר אחרון לפני שנכנס לעובי הקורה, אני נותן לך פה רק את הכלים הפרקטיים והמזוקקים ביותר שתוכל למצוא, אני לא הולך לדבר איתך על מיקרו ניואנסים כמו בהרבה מאמרים אחרים, אני נותן לך את העיקר ומסכם לך את זה למידע שאתה צריך לדעת כדי להשתמש בו בתבונה.

שפת גוף של נשים

שפת גוף של אישה מאוהבת – איך לקרוא שפת גוף של בחורה?

בתחילת הקשר, אישה מאוהבת לא מדברת על זה, היא משחקת את המשחק או אומרת לך כל מיני דברים שהיא בעצמה לא בטוחה מה הכוונה שלהם. בוא נבין כמה סימנים שאותם היא לא יכולה להסתיר ואתה יכול לראות.

שפת גוף פתוחה – שפת גוף פתוחה לא אומר שהיא אוהבת אותך, אבל היא בהכרח אומרת שאתה לא בצד השני. הרבה מאיתנו מפרשים מסרים לא נכון ולכן חשוב לי שתדע, לעיתים לא נעים לה ולכן היא מחייכת, צוחקת אבל משלבת ידיים (שזה סימן לא טוב). שילוב ידיים, חוסר בקשר עין, התעסקות תכופה בטלפון ואפילו סגירה של ג'קט עד הסוף הם סימנים שהשילוב שלהם אומר שהיא לא רוצה, היא נרתעת. זה בדרך כלל יבוא בדייט ראשון או שני, אם עברת אותם מבלי לקבל כמה סימנים כאלה, תדע שאתה לא בכיוון השני. כיף לה לדבר איתך ולהעביר איתך את הזמן, עכשיו השאלה היא האם זה למקום של אהבה או שסתם כיף לה להעביר איתך שיחה.

מגע – שים לב למגע שלה בך, כל קשר של מגע ביניכם נותן לך רמז עבה למה שהיא חושבת. חיבוק אוהב ומושקע מראה שהיא רוצה להשאר בקרבתך, שכיף לה המגע איתך. לעומתו חיבוק קר יכול להצביע על לחץ או על זה שהיא עוד לא שם.

שפת גוף של נשים

בגדול, כל מגע שבא בקונוטציה חיובית (כשאתם צוחקים, ליטוף שהיא שולחת לך או אפילו סתם אם אתם מתנגשים בזמן הליכה) מצביע על רצון להתקרב. לעיתים מגע מסמן רצון להתקרב מבחינה מינית. כתבתי מאמר שלם על שפת גוף מינית אצל נשים. ממליץ לך לקרוא אותו במידה ולשם אתה מכוון.

דוחפת את החזה שלה החוצה – גברים ונשים, אבולוציונית כשהם נמשכים אחד לשנייה מתגאים במה שעולם נתן להם, במתנות שהשם החליט להוריש להם, כל אחד יקרא לזה איך שהוא רוצה אבל המסר ברור, היא תחפש להשוויץ או להבליט את החזה שלה מידי פעם. היא לא מנסה לשחק איתך או לבדוק אותך, זה מסר חד משמעי.

הידיים שלה – בגזרת הידיים נסתכל על שני סימנים עיקריים. האחד הוא שהיא מסתכלת על הידיים שלה לא מעט. זה סימן טוב שמראה לך שהיא רוצה להתקרב אבל היא מתביישת, תן לה את הזמן, היא מאותתת לך שאתה בכיוון חיובי אבל זה לא הזמן להתקדם מהר מידי. הסימן השני בגזרת הידיים הוא סוג של תיפוף על השולחן או נקישת אצבעות על השולחן. זה סימן שאתה לא רוצה לראות, הוא יכול לבוא או כי היא בלחץ, או כי היא נבהלה ממשהו שעשית ולכן שים לב לטונציה שלך, שנה אותה לטונציה נעימה יותר ואפילו שנה נושא השיחה.

קשר עין – אישה שאוהבת אותך תחפש ליצור איתך קשר עין. יותר נכון להגיד שהיא לא תחפש ליצור בעצמה קשר עין, אלא היא תרצה לבדוק אם אתה מחפש ליצור איתה קשר עין ולכן כשהמבט שלכם יצטלב יהיה לה סוג של חיוך נבוך כזה או שהיא תשפיל את המבט שלה וקצת תחייך. מבט נוסף שהיא יכולה לשלוח לך זה לשפתיים. אם היא מסתכלת לך על השפתיים לעיתים קרובות, היא מסמנת לך לבוא לנשק אותה. זה סימנים שיותר תקפים להתחלה אבל הם קיימים גם בהמשך הקשר ובצורה עדינה יותר.

משחק בשיער, נגיעה בשרשרת או נגיעה קלה בחלק העליון של החזה – אישה שמשחקת בעדינות בשיער שלה מפלרטטת. שיער ארוך מתפרש כנשי והמשחק אומר שהיא רוצה שתשים לב לשיער שלה ולנשיות שלה. כך גם לגבי המשחק בשרשרת או נגייעה באיזור החזה, היא רוצה למשוך את תשומת לבך לשם. אם אתה רואה את הרמזים האלו לעיתים קרובות, תבין.

חיוך טיפשי בתחילת מפגש – רק נפגשתם ואתה מספר לה מה עבר עליך היום ופתאום אתה קולט חיוך טיפשי. אין שום דבר מצחיק שאמרת או משהו שבאמת צריך לחייך בעקבותיו, אז למה היא מחייכת? הסיבה היא שהיא סתם שמחה לפגוש אותך ולשמוע אותך. היא מקשיבה לך הקשבה פעילה וזה בהחלט סימן לרגש חזק אצלה.

ליטוף של כוס שתייה – כשאתם יושבים באיזה מקום נחמד, צוחקים על נושא כזה או אחר והיא מלטפת את כוס השתייה שלה זה סימן שמראה על משיכה מינית ורצון לעורר את הגירוי המיני אצלך. תנועות שרוצות לעורר את הגירוי המיני של בן המין השני קורות הרבה ואפילו באות הרבה פעמים כתגובה לתנועה שעשה הצד השני. זה באופן לא מודע לחלוטין וזה אחד הנושאים המעניינים בתחום של שפת הגוף – תהייה ערני אליהם.

יש דבר שחשוב לי שתדע, המסרים האלה לא יכולים לבוא כמסר יחיד. אם ראית אותה שנייה מסדרת את השיער אל תחשוב שזהו היא שלך, זה ממש לא הכיוון, הרמזים  האלו צריכים לבוא ביחד. הם משמעותיים אבל לא כרמז יחיד. זה בדרך כלל יבוא בשילוב של כמה סימנים ואווירה טובה. מצואף סרטון להמחשה.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

רוצה לדעת מה כל אדם חושב עליך, בחינם?

השאירו את המייל והקורס אצליכם תוך פחות מדקה