רוצה לדעת איך לקרוא אנשים?
לקבלת הגרסה הדיגיטלית של "סודות שפת הגוף" בחינם השאירו פרטים

אודות כותב המאמר

גיא יעקב

גיא יעקב

סטודנט באוניברסיטת בן גוריון שהבין את הכוח של שפת גוף.
"נכנסתי לעסק המשפחתי, ופתאום נאלצתי לדבר עם לקוחות, ספקים וגופים ממשלתיים. חקרתי והבנתי את הכוח של שפת גוף והחלטתי שאני משתף את הידע שלי באהבה"

שפת גוף מינית של נשים

את המאמר הזה החלטתי להתחיל בסיפור (מבוסס על סיפור אמיתי עם סוף קצת שונה מהסיפור המקורי) שדרכו יהיה לי יותר פשוט להסביר את הנקודות של שפת גוף מינית אצל נשים. אני מקווה שתראה חלק מהסימנים שנמצאים בסיפור הזה, וגם אם לא אז כבר בסוף המאמר הזה תראה לא את חלקם אלא את כולם בצורה ברורה מאוד בניגוד לבחור שמספר את הסיפור.

"שמע אחי איזה סיפור יש לי עם איזה מישהי שהכרתי לא תאמין, אני חייב לשמוע מה אתה חושב. אני עושה ריצה, כבר אחרי 4 וחצי ק"מ ומרחוק אני רואה מישהי בהמשך הרחוב שהולכת לכיוון שלי, ומרחוק היא נראית לי טוב, לא ראיתי פנים אבל לא יודע משהו שם התחבר לי. אני מתקרב לכיוונה בריצה, חולף על פניה לא עוצר לא כלום. וואו היא נראית מעולה, והאמת שלא היה לי מושג מה לעשות, חשבתי לעצמי האם לעצור או לא, זה היה כל כך מהר וחלפתי על פניה.

טוב, החלטתי לחזור לדבר איתה, עצרתי לידה הורדתי את האוזניות, כולי מזיע מגעיל לגמרי, בחיים לא התחלתי עם מישהי ככה אבל בכל זאת עשיתי את זה. לא זוכר מה אמרתי בדיוק אבל הייתי לחוץ, קצת התנשפתי מהריצה אבל היה לה מבט כזה לעיניים שלי, ממש ראיתי את העיניים שלה גדולות כאלה. אמרתי לה הכי ישיר שאפשר, רצתי ופשוט לא יכולתי שלא לעצור ולראות מה קורה. היה לנו שיחה קצרה, הייתי לחוץ, היא חייכה הרבה, נראה לי שהיא הובכה מזה שהתחלתי איתה אבל בסוף הביאה את המספר שלה. שאלתי לאיפה היא הולכת וליוויתי אותה איזה דקה או שתיים.

היא החמיאה לי על הנעליים, צחקנו קצת, ובסוף אמרתי לה שהשרשרת שלה מאוד יפה, היא נגעה בה אמרה תודה, לחצתי לה את היד כי הייתי אחרי ריצה, אז לא חיבקתי אותה. היא חייכה ואמרה שהיה נעים להכיר. לא יודע אם היא נמשכה גם אליי, אבל המשכנו לדבר בוואטסאפ איזה שבוע וביומיים האחרונים היא ממש יבשה. בהתחלה היא הדליקה אותי ממש אבל עכשיו לא כל כך ואין לי מושג מה השתנה. מה דעתך?"

נתחיל מהסוף – הגבר פה אומר שאין לו מושג מה השתנה, אז תבין דבר אחד מהותי מאוד והוא שהמילים שאנחנו אומרים תופסות באיזור ה-10 אחוז מהתקשורת שלנו בעוד ששפת גוף וטונציה תופסים את שאר ה-90 אחוז. כשאתה מחפש סטוץ או כל קשר מיני אחר עם בחורה, יהיה לך קשה להניע אותו בוואטסאפ ובלי שפת גוף. היא צריכה לראות סימנים ממך ואתה צריך לראות סימנים ממנה, זה נמצא בתוכינו ב-DNA שלנו. ולכן התשובה לשאלה האחרונה שלו "מה השתנה" היא שכבר עבר שבוע, וכל הקשר מבוסס על מילים בטלפון, בלי שום אינטרקציה פיזית, בלי טונציה אז המומנטום אבד.

אז מה הסימנים שמסגירים על שפת גוף מינית של אישה? ואיך למשוך נשים?

הסימנים לשפת גוף מינית

מגע בשרשרת

אישה שיושבת איתך ובמהלך השיחה מחפשת את השרשרת שלה, שמה אותה בפה או סתם משחקת איתה זה לא סתם, היא רוצה להסב את תשומת ליבך לאיזור החזה שלה ולהתגאות בו. זה משהו שאף אחת לא תגיד שזה נכון אבל זה סימן שנמצא ב-DNA שלנו, התת מודע שולח לה את הרצון לשחק עם השרשרת והיא מסמנת לך מה התת מודע שלה רוצה.

התרחבות של האישונים

התרחבות של האישונים היא סימן לרצון להתקרב, זה יכול להיות מיני וזה יכול להיות גם ממקום אוהב אמיתי אז כדאי להזהר עם זה. לא צריך לפגוע, אבל כן לקחת את זה כרמז ולחפש עוד רמזים.

מגע פיזי

אחד הסימנים שמעידים על שפת גוף מינית והכי בולטים. מגע פיזי (לאו דווקא לאיזורים המיניים שלנו) מעיד על חיבה. איך תבדיל האם המגע הוא מגע מיני או לא? אחד האינדיקציות היא שהאישה מקרבת את האיברים המיניים שלה אליך. אם אתם מתחבקים והיא ממש מצמידה את החזה שלכם אחד לשני או שאתה רוקד איתה במועדון והיא מצמידה את האגן שלה לשלך קח את זה כרמז. גם ליטוף עם נשיכת שפתיים וחיוך מתבטא כסימן מיני שהיא תשלח אליך.

סקירה של המראה שלך

אם תפסת אותה סורקת אותך מלמעלה ללמטה, תבחין בתגובה שלה לאחר מכן. היא תעשה את זה בעדינות אבל זה סימן נכון לשני הכיוונים אז במקום ישר לסרוק אותה (באופן לא מודע) תן לה לסרוק אותך ותחפש חצי חיוך או הטייה של גופה לכיוונך.

תנועות שיגידו לך "תסתכל עלי"

כמובן שלא כל תנועה קטנה מטרתה לגרום לך להסתכל אבל בעולם של שפת גוף מינית, בחורה שפתאום מתכופפת לקשור שרוכים באמצע הדייט או שהיא מחליטה לסדר את הקצוות של המכנסיים שלה רוצה שתסתכל על החלקים המיניים שלה. אולי היא אפילו מתכופפת לכיוונך ומחזיקה את החולצה שלא תיפול, זה סימן שאומר לך שהיא רוצה שתסתכל.

חיוך ומבט בעיניים

הסימן הזה הוא לא סימן מובהק של שפת גוף מינית אבל הוא כן סימן לאווירה טובה וחיבור טוב ואי אפשר בלי זה, בסוף גם בשביל להגיע לאינטרקציה מינית חייב להיות חיבור ואווירה טובה.

אז עכשיו אחרי שראית את הסימנים האלו אני מניח שאתה מבין שבסיפור בתחילת המאמר הבחורה נמשכה לגבר. לא היה סימן אחד, אלא כמה סימנים. הבחורה החמיאה לו על הנעליים כי היא הסתכלה עליהם וסרקה אותו, אחרי שהוא החמיא לה על השרשרת היא שיחקה איתה, השיחה הייתה מצחיקה ובאווירה טובה ושפת הגוף מתחברת לתחושה שהייתה לו בהתחלה. אני ממליץ לך לקרוא שוב את תחילת המאמר כדי לחפש בעצמך את הסימנים שמעידים על המשיכה.

חשוב לי להגיד לפני שנסיים את המאמר הוא שהסימנים האלו הם העיקר, אבל זה לא עובד אם ראית סימן אחד קטן. קח אותם כרמזים ותמיד תקלוט גם את הטונציה והמילים שהיא אומרת, התקשורת שלנו בנויה מהרבה מרכיבים ולא רק משפת גוף. אני מצרף סרטון לפירוט נוסף ומזמין אותך לקרוא באופן כללי על שפת גוף של נשים ולא רק על התקשורת המינית שלהן.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

רוצה לדעת לקרוא אנשים?


קבלו את הספר "סודות שפת הגוף" והצטרפו לקהילת העילית שלי שמקבלת סרטונים וטיפים עדכניים על שפת גוף, במתנה!

בהשארת הפרטים אתם מאשרים קבלת מיילים (ניתן להסיר בכל רגע).

אל דאגה, אני שונא שמפוצצים אותי במיילים ולכן אני שולח רק דברים מהותיים