רוצה לדעת איך לקרוא אנשים?
לקבלת הגרסה הדיגיטלית של "סודות שפת הגוף" בחינם השאירו פרטים

אודות כותב המאמר

גיא יעקב

גיא יעקב

סטודנט באוניברסיטת בן גוריון שהבין את הכוח של שפת גוף.
"נכנסתי לעסק המשפחתי, ופתאום נאלצתי לדבר עם לקוחות, ספקים וגופים ממשלתיים. חקרתי והבנתי את הכוח של שפת גוף והחלטתי שאני משתף את הידע שלי באהבה"

שפת גוף באהבה אצל גברים

חברות טובה, זוגיות או דייט ראשון – גברים מראים את מה שהם חושבים בכל סיטואציה בצורה שונה, אבל הם בוודאות מראים את זה. אולי את לא בטוחה בזה אבל אחרי שתקראי את המאמר הזה יהיו לך כלים טובים יותר להבין את הסימנים שהוא שולח לך מבלי שהוא יודע בכלל.

שפת הגוף שלנו היא חלק גדול מהתקשורת הבלתי מילולית (ללא מילים) שלנו שלוקחת בין 70-90 אחוז מדרכי התקשורת שלנו עם בני אדם אחרים. מאז כניסת השפה והמילים, אנחנו שמים פוקוס על מה אומרים יותר מאשר על שפת הגוף ולכן מכירים בזה פחות ופחות. היתרון שלך הוא ששפת גוף בין גבר לאישה זה עולם תוכן שעדיין לא עבר אותנו, זה נמצא עמוק אצל גברים בתת מודע ולכן הם בכלל לא שמים לב שהם משדרים את המסרים האלה, הם נמצאים שם כל הזמן, את רק צריכה להכיר אותם ולחפש אותם. אז איך נראית שפת גוף באהבה אצלם? בואי נצלול לזה

שפת גוף של גבר בדייט

בדייט הוא ישדר לך המון מסרים. זה תחילת הקשר, שלב החיזור בשיאו ולכן גבר בשלב הזה חייב להראות נוכחות, חייב להראות עניין במידה והוא רוצה. אז איזה סימנים תראי כאן?

מבט בוחן – זה רמז אופייני לדייט ראשון. אין לך מה להיפגע אם תפסת אותו סורק אותך מלמעלה למטה, זה שלב בלתי נשלט, הוא עושה את זה בוודאות השאלה אם ראית או לא ראית. אם ראית אותו עושה את זה שימי לב להבעות הפנים שלו בשנייה שאחרי. את מחפשת סימן חיובי. זה יכול להיות חיוך קל או מבט לתוך העיניים שלך עם אנחת רווחה. את לא רוצה לראות שהוא משלב ידיים אחרי המבט או נרתע ממך קצת או אפילו שמשהו בטונציה השתנה. רמז קטן אבל את צריכה להיות מאוד מדוייקת פה.

הטיית הראש הצידה – הטיית הראש הצידה באיטיות מידי פעם במהלך השיחה זה סימן לשפת גוף של חיבה. הוא נהנה לפלרטט איתך או לדבר איתך. זה אומר לך שאת בכיוון הנכון.

ראפור – בדייט, במידה ואת מעוניינת להמשיך בקשר, את צריכה לחפש שפת גוף של חיבה. ראפור זה הסימן הכי מובהק והכי עוצמתי לכך. הראפור אומר שאנחנו, בני אדם בכלל, אוהבים את מה שדומה לנו. אנחנו אוהבים לדבר עם אנשים דומים לנו (או לאיך שאנחנו תופסים את עצמינו), שיש להם תחומי עניין כמו שלנו, שיש להם הומור כמו שלנו. אנחנו אוהבים לראות אנשים שדומים לנו ושיש להם את אותם ערכים כמו לנו, ולכן הראפור הוא בעצם חיקוי. הראפור מתבטא בכל צורות התקשורת חוץ מהתוכן, זה כולל את שפת הגוף והטונציה בעיקר. אז איך משתמשים בראפור ומה את צריכה לחפש?

במהלך הדייט, במידה והוא הולך טוב, אתם אמורים להרגיש חיבור טוב, קצת צחוקים ואווירה טובה. תשימי לב אם מתישהו הוא עושה דברים שאת עושה לדוגמה כשאת טיפה מזיזה את הראש, תני לזה קצת זמן ותראי שמתישהו גם הוא יזיז את הראש הצידה ואפילו לאותו כיוון. את יכולה לשנות תנוחת ישיבה ותראי שכמה שניות וגם הוא ישנה את תנוחת הישיבה שלו למשהו שמתקרב לשלך. כשאת נכנסת לאווירה שונה בשיחה (יותר רצינית או יותר צוחקת) ומשנה את טון הדיבור שלך בהתאם גם הוא יעשה את זה. זה בדיוק הראפור והמסקנות ממנו ברורות.

שפת גוף באהבה

שפת גוף באהבה

אז עברתם את שלב הדייטים, אתם בשלבים יותר מתקדמים, אולי מוגדרים, ואולי ביחד כמה שנים ואת רוצה לקבל אינדיקציה לשפת גוף של גבר אוהב. איך היא נראית ומה את צריכה לחפש?

נשיקות במצח – גבר שמנשק אותך במצח מראה על חיבה אמיתית וכנה. זה לא משהו שהוא לצורך מיני, זה לא משהו שמתעתע בך, זה מתפרש כסימן שהוא אוהב את מה שהוא רואה.

הוא מחזיק את היד שלך ליד אנשים אחרים – גבר שאוהב אותך יחפש להחזיק את היד שלך בחוץ. רוב הגברים מחפשים להראות שאת איתם, הם גאים בקשר ולכן מחזיקים את היד שלך.

הוא נוגע בשיער שלך – הנגיעה בשיער מתפרשת גם היא כמעשה מתוק שאין מאחוריו משהו מיני אלא משהו אמיתי. כנראה שתסכימי איתי שאדם שלא אוהב אותך לא ייגע לך בשיער, וכנראה שגם לא אדם שרוצה איתך משהו מיני בלבד. ליטוף של השיער מראה שהוא מסתכל על כולך ושהוא אוהב את מה שהוא רואה.

הוא נשען לכיוונך במהלך השיחה –אם אתם במועדון והמוסיקה חזקה והוא נשען לכיוונך כדי לשמוע מה את אומרת – אל תיקחי את הסימן הזה, אבל תשימי לב שאם אתם ביחד באיזה מקום שקט ונחמד והוא נשען לכיוונך במהלך השיחה זה מראה שהוא מחפש את הקרבה, לא היית מחפשת להתקרב למישהו שאת לא אוהבת.

שפת גוף של משיכה מינית

אם את רוצה לדעת האם גבר נמשך אליך הנה כמה סימנים טובים שכנראה שחלקם יופיעו במידה והתשובה חיובית.

קשר עין – קשר עין במשיכה מינית משחק תפקיד חשוב, גברים לרוב מחפשים קשר עין לפני שהם ניגשים אליך, ולא רק שהם מחפשים קשר עין, הם מחפשים שהמבט שלך יאמר להם שהם יכולים לבוא. גם במהלך השיחה הוא ייצור איתך לא מעט קשר עין, זה מראה על עניין, הוא ממוקד בך.

לשון על השפתיים – במצב שהוא רוצה איתך משהו מיני ואתם לא מכירים או בתחילת הקשר הוא נלחץ כי הוא לא יודע מה את רוצה ומה את חושבת. הוא מנסה להבין אבל לא תמיד מצליח. במצבי לחץ הפה שלנו נוטה להתייבש ולכן הוא מוציא לשון ומרטיב טיפה את שפתיו.

אני מקווה שהפקת את מה שרצית מהמאמר הזה, המידע פה הוא זיקוק של הדברים המהותיים ביותר ולא איזה ניואנסים שאי אפשר לשים לב אליהם ולכן אני מקווה שיעזרו לך. מצורף סרטון לצורך המחשה נוספת. בהצלחה!

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

רוצה לדעת מה כל אדם חושב עליך, בחינם?

השאירו את המייל והקורס אצליכם תוך פחות מדקה