רוצה לדעת איך לקרוא אנשים?
לקבלת הגרסה הדיגיטלית של "סודות שפת הגוף" בחינם השאירו פרטים

אודות כותב המאמר

גיא יעקב

גיא יעקב

סטודנט באוניברסיטת בן גוריון שהבין את הכוח של שפת גוף.
"נכנסתי לעסק המשפחתי, ופתאום נאלצתי לדבר עם לקוחות, ספקים וגופים ממשלתיים. חקרתי והבנתי את הכוח של שפת גוף והחלטתי שאני משתף את הידע שלי באהבה"

איזה ספרים על שפת גוף משמשים ללימוד עצמי של שפת גוף?

ספרים על שפת גוף ובכלל התחום של שפת גוף התפתח מאוד בשנים האחרונות. הרבה ידע נמצא ברשתות, ספרים של מומחים יצאו וקונים אותם בכל העולם, והדרך ללמוד את התחום מעולם לא הייתה כל כך קלה. אז אם חשבתם ללמוד דרך ספרים על שפת גוף אני ממליץ קודם לקרוא את המאמר שלי על קורס שפת גוף ועל הדרכים ללימוד שפת גוף בצורה ממוקדת בגלל שבסוף המטרה היא שתצאו מתהליך הלימוד הזה עם כלים שילוו אתכם לכל החיים ולא ידע חסר שימוש.

במידה והחלטתם כבר שספרים זה הדרך שהכי מתאימה לכם או שסתם אתם רוצים להרחיב את הידע ולאו דווקא להתמקצע ולהשתפר בתחום, אתם במקום הנכון, פה תראו איך אתם יכולים להרחיב את הידע ובעצם לעשות לימוד עצמי של שפת גוף.

לפני ההמלצה על ספרים ספציפיים חשוב לי להגיד שהספרים של שפת גוף יותר טובים ברובם באנגלית לטעמי. יש ספרים טובים בעברית, ואלו שטובים נמצאים פה אבל הספרים באנגלית ברמה אחרת עםם מוניטין עולמי ולכן אם אין לכם בעיה לקרוא באנגלית או לשמוע אודיו בוק – אני ממליץ!

ספרים על שפת גוף

ספרים על שפת גוף

What Every Body Is Saying: An Ex-FBI Agent's Guide to Speed-Reading People

ספר שנכתב על ידי ג'ו נאבארו, סוכן FBI לשעבר שהיה שם 25 שנים והוא נותן את הכלים שהוא למד במהלך השנים על תקשורת לא ורבלית. בספר הזה תבינו לעומק את הכוח של שפת גוף, מה אנשים אומרים באופן לא ורבלי, איזה תנועות מסמנות תכונות אופי טובות ואיזה תכונות מסמנות תכונות אופי פחות טובות. מתי אנשים משקרים לכם ומתי אומרים את האמת?

בספר הזה תלמדו את מה שדרוש לדעת בשפת גוף ברוב התחומים בחיים החל מזוגיות אהבה ומערכות יחסים ועד הצגה עצמית, פגישות עסקיות, העברת מסרים ועוד.

ניתן לראות מהביקורות על הספר, בלחיצה על הקישור או התמונה שצירפתי, שהוא מאוד אהוב על רוב האנשים, הם מצליחים לקחת ממנו ידע והם מרוצים מכך. אני מוסיף – שימו לב שאם אתם לוקחים את הספר , בין אם בגרסה הקולית (Audio-book) ובין אם בגרסה הפיזית, שאתם שמים דגש על יישום של הכלים. קל מאוד לברוח לקריאה בלבד בספרים.

The Dictionary of Body Language: A Field Guide to Human Behavior

גם הספר הזה נכתב על ידי ג'ון נאבארו, מאסטר עולמי בתחום שכתב הרבה מאוד ספרים על שפת גוף, ספרים מצליחים ברמה בין לאומית. הספר הזה "המילון של שפת הגוף" ישמש אתכם הלוך ושוב. הוא ממש מסביר על כל איבר בגוף ומה אתם יכולים להסיק. אחרי סיטואציות עם הבוס, דייט או פגישה עסקית אתם תחזרו לספר ותשתמשו בו. ההבדל הוא שהספר הזה פחות כללי ויותר ענייני וממוקד. הוא פחות מעביר אותך חוויית קריאה. הביקורות מעולות. סיימנו עם הספרים של ג'ון, נעבור הלאה.

The Secret Language of Your Body: The Essential Guide to Health and Wellness

הספר הזה נכתב על ידי אינה סגל והוא בסגנון העמוק של שפת גוף. הוא פחות מדבר על ללמוד איך לקרוא את הסביבה אלא איך להבין את המסרים של הגוף שלך לעצמך.

בספר הזה תבינו מתי הגוף מאותת לנו על חולשה, מתי הוא אומר לנו שמשהו עושה לנו טוב ואיך לדעת וללכת בהרמוניה מלאה איתו. הספר הזה נותן צעדים פרקטיים למסלול שיחזיר את הגוף שלך לתחושות שהוא צריך להיות בהם לטענתה.

הספר מקבל המון ביקורות חיוביות מה שמראה שהצעדים האלו באמת פרקטיים, ניתנים ליישום ונותנים תחושה טובה וחוויה טובה.

אם חיפשת ספר שמדבר על תחומים שלא קשורים לבריאות כמו זוגיות עסקים הצגה עצמית וכו, לא לקחת את הספר הזה. הוא ממוקד לבריאות.

You Say More Than You Think: A 7-Day Plan for Using the New Body Language to Get What You Want

גם הספר הזה מעביר אותך תהליך ממוקד לכיוון תועלת אישית משפת גוף. הוא מדבר על התנהגויות של אנשים, שקרים שהם אומרים (במודע או לא במודע) ונותן לך את הכלים לזהות את זה ולהתמודד עם זה.

המטרה של הספר הזה היא לתת לך את הכלים להפוך למאסטר בשפת גוף והוא מלווה את תהליך הקריאה בהרבה מאוד דוגמאות מה שעוזר להמחיש את הכוח של ההתנהגויות המתוארות בספר.

הספר נותן לא מעט משימות כמו משימה של להקליט את עצמך בוידאו כדי לראות איך התקשורת שלך מתבצעת מול אדם אחר. אל תיקחו את זה כהמלצה כי המשימות האלו הן הדבר שיגשר בין הידע שהספר ייתן לכם לעולם האמיתי.

ספרים על שפת גוף – בעברית

שפת הגוף כל מה שרצית לדעת ג'ו נאבארו

ספר של ג'ון נאבארו, סוכן FBI לשעבר ששירת 25 שנה ולמד את העולם של שפת גוף על בשרו ולעומק. זה ספר שנותן המון התנהגויות שונות ומפרש אותם ומסביר מה האדם שמולכם מנסה לומר לכם.

הוא נותן מעל ל-400 התנהגויות שונות שיאפשרו לכם לזהות כל סוג של שמחה, שקר, שכנוע, רצון של אנשים ועוד מאות סוגי התנהגויות. תדעו שלקחתם משהו מהספר הזה אם תמצאו את עצמכם חוזרים אליו שוב ושוב כדי להבין אנשים.

סודות שפת הגוף – צביקה ברגמן

לימוד שפת גוף

הספר נכתב על ידי צביקה ברגמן, איש עסקים, הבעלים של הפודקאסט בורסה והשקעות וסופר שהוציא מעל ל-50 ספרים עד היום.

צביקה הוא סופר מוערך מאוד שנותן הרבה מאוד ערך לקוראים שלו וללקוחות שלו באופן כללי. הספר הזה מדבר על תקשורת בין אנשים ונותן לך כלים להבין את האדם שמולך טוב יותר, ולהעביר לו מסר בצורה נקייה יותר שקולעת למקום אליו אתה מכוון.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

רוצה לדעת מה כל אדם חושב עליך, בחינם?

השאירו את המייל והקורס אצליכם תוך פחות מדקה