רוצה לדעת איך לקרוא אנשים?
לקבלת הגרסה הדיגיטלית של "סודות שפת הגוף" בחינם השאירו פרטים

אודות כותב המאמר

גיא יעקב

גיא יעקב

סטודנט באוניברסיטת בן גוריון שהבין את הכוח של שפת גוף.
"נכנסתי לעסק המשפחתי, ופתאום נאלצתי לדבר עם לקוחות, ספקים וגופים ממשלתיים. חקרתי והבנתי את הכוח של שפת גוף והחלטתי שאני משתף את הידע שלי באהבה"

איך למשוך נשים לפי שפת גוף?

אחד הדברים שכולנו, הגברים חושבים עליו הרבה זה נשים. אנחנו מדברים על נשים כל יום עם חברים, מתחילים איתן ובין היתר מנסים גם להבין איך למשוך נשים. האמת שהרבה גברים שמנסים להבין עוד מידע על נשים נכנסים לבלוג שלי וקוראים. אני כמובן שמח שזה קורה, ככה אני יכול לתת לאנשים כמוך כלים ותשובות על שאלות, אבל קיבלתי הרבה פניות מגברים על השאלה המדוייקת "איך למשוך נשים לפי שפת גוף?". במילים אחרות "כלים של שפת גוף, כללים של שפת גוף, תקרא לזה איך שאתה רוצה, אני צריך תשובה". אז אחי היקר, במאמר הזה אני רוצה לענות במדוייק על השאלה שלך. שים לב שכלל 6 יהיה המשמעותי ביותר!

איך למשוך נשים בשפת גוף?

איך למשוך נשים – כלל ראשון

דבר עם ידיים פתוחות. שפת גוף של הידיים זה עולם שלם אבל באופן כללי, כשאתה מדבר ולא מראה את כפות הידיים שלך זה בדרך כלל כי יש לך משהו להסתיר וזה גם מה שאנשים תופסים. כשאתה יושב במקום כלשהו איתה, אל תשים את הידיים על הברכיים או מתחת לשולחן, שים אותן פתוחות על השולחן בגאווה.

איך למשוך נשים – כלל שני

כשאתה מדבר, דבר ברור. אני לא אומר לך כמה לדבר וכמה לא, זה כבר נושא שלא קשור לשפת גוף, אבל כשאתה מדבר הבחורה רוצה לראות שאתה עם ביטחון, שאתה יודע מה אתה אומר וזה כבר משפיע על שפת הגוף שלך. אל תמלמל כל מיני מילים בלי משמעות כי לאופן שאתה אומר את מה שאתה אומר יש משמעות רחבה. כמובן שאתה לא צריך להדגיש כל הבהרה ולדבר עם דיקציה מוגזמת.

איך למשוך נשים – כלל שלישי

אל תחסום את הקו בינך לבינה. זה אומר אל תשלב ידיים ואל תחזיק משהו ביד (כמו משקה כשאתה רוצה לגשת אליה במסיבה). כשאתה בא בדרך כזו אתה משדר חוסר פתיחות וחוסר רצון לשמוע את הצד השני ואני מניח שזה לא האפקט שאתה מחפש.

איך למשוך נשים – כלל רביעי

שים לב שהמסר שהגוף שלך משדר זהה למסר שהפנים שלך משדרות. לפעמים כשאתה ניגש לבחורה, הלב דופק מהר יותר, אתה לא יודע איך היא תגיב, אתה לא בטוח בעצמך כמו לפני דקה ואז אתה נלחץ. כשאתה ניגש לחוץ הבעיה היא שכל הגוף שלך אומר את זה. אתה יכול להקפיץ את הרגל, לדבר מהר מידי או לנקוש על השולחן עם האצבעות ובאותו זמן הפנים שלך חסינות בפני הלחץ. שים לב שהגוף שלך לא מראה סימני לחץ וגם הוא באווירה מזרימה. זה לא מושך לגשת למישהי ולעשות תנועות כאלה.

איך למשוך נשים – כלל חמישי

לך כאילו אין אף אחד לידכם. כשאתה הולך בצורה איטית או ירודה אתה משדר חוסר ביטחון מה שנשים לא נוטות לאהוב יותר מידי בלשון המעטה. כשאתה הולך מהר הן תופסות אותך כאחד שכרגע בסיטואציה לחוצה ולכן גם זה לא טוב. אתה צריך ללכת כאילו אף אחד לא מסתכל, בקצב טוב, עם גב זקוף, כתפיים רחבות אבל לא בצורה מוגזמת. אם אתה רוצה להבין מה אתה משדר לנשים בעמידה אז אני ממליץ לך לקרוא עוד על שפת גוף של גברים בעמידה.

איך למשוך נשים – כלל שישי

על ראפור כבר שמעת? אם לא, אני שולח אותך לסרטון קצר שמסביר על ראפור כדי שתבין באופן כללי. שים לב שאנשים בתת מודע שלהם אוהבים את עצמם, גם אם הם לא מודים בזה. הם אוהבים אנשים שיש להם כל דבר משותף כמו דת משותפת, תחביבים משותפים, טעם דומה, קבוצת כדורגל שהם אוהדים זהה ועוד. כשאתה משתמש בראפור עליה היא לא יכולה להתנגד לשפת הגוף שלך, פשוט כי בלי לשים לב אתה מראה לה את הדבר שהיא בערך הכי אוהבת. כמובן שלא צריך לעשות את זה בצורה מוגזמת ולא צריך להמציא דברים אבל בתנועות הקטנות תשתמש בזה.

איך למשוך נשים – כלל שביעי

תבדוק מידי פעם מה השעה. כשאתה בודק לידה מה השעה היא באופן תת מודע מבינה שיש לך עוד דברים לעשות. הטריק הזה הוא טריק שפת גוף מאוד פופולארי וכן, הוא קצר מוזר אבל כל עוד זה עובד,למה לא?

איך למשוך נשים – כלל שמיני

תגרום לה לחייך. אתה לא צריך לגרום לה לחייך בכל דרך הזויה כמו להביא לה מתנה כל פעם שאתה רואה אותה או לעשות דברים טיפשיים ומגוחכים אבל העובדה שתגרום לה לחייך בהקשר השיחה תשדר למוח התת  מודע שלה שמשהו אצלך גורם לה לתחושות טובות. הדרך הכי קלה לעשות את זה, זה פשוט לחייך בעצמך. תנסה בסיטואציה משעשעת לחייך קצת יותר מהחיוך שזורם לך ותראה איך היא מחייכת יותר.

איך למשוך נשים לפי שפת גוף

איך למשוך נשים – כלל תשיעי

כשאתה יושב, אל תקטין את עצמך ותשב עם רגליים פתוחות. גבר שיושב עם רגליים מקבילות, סגורות או משולבות, יושב בצורה שמקטינה אותו ולא מתגאה באיבר מינו. הישיבה הנכונה תיתן לך נוכחות גדולה יותר ותמשוך אותה יותר.

איך למשוך נשים – כלל עשירי

קשר עין הוא הדבר החשוב הבא. גם שפת גוף של העיניים זו שפה שלמה. כשאנחנו מסתכלים על זה עם נשים ובמשיכה מינית בפרט אנחנו רוצים לצאת בטוחים בעצמינו ולכן חשוב שתשמור על קשר עין. אל תנעץ מבט בעיניים שלה כל הזמן אבל אל תזיז את העיניים בלי סיבה. זה מקום שהרבה גברים נופלים בו בדייט ראשון או כשמתחילים עם מישהי כי אלו סיטואציות פחות נוחות אבל דווקא שם זה הכי חשוב!

איך למשוך נשים – כלל אחת עשרה

תרים את החזה, תרגיע את הכתפיים ותייצב את הראש בצורה שתגדיל אותך. לא משנה מה הן אומרות, בנות נמשכות יותר לגברים גדולים יותר והן נמשכות פחות לגברים קטנים. כשאתה מרים את פלג הגוף העליון בצורה הזו אתה נראה גבוה יותר וגם רחב יותר.

איך למשוך נשים – כלל שתיים עשרה

כשאתה מתחיל עם מישהי או בתחילת הקשר איתה, אל תהיה בדיוק מולה, אלא תבוא עם הצד. אני מתכוון שלא כל הגוף שלך יופנה לכיוונה פיזית. תבוא ותדבר איתה כשאחת הכפתיים שלך יותר קרובה אליה מהשניה. הרבה אנשים קצת נבהלים כשבאים אליהם ישר לגמרי, והפוזיציה של הצד משדרת יותר קלילות לפי שפת גוף.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

רוצה לדעת מה כל אדם חושב עליך, בחינם?

השאירו את המייל והקורס אצליכם תוך פחות מדקה