רוצה לדעת איך לקרוא אנשים?
לקבלת הגרסה הדיגיטלית של "סודות שפת הגוף" בחינם השאירו פרטים

אודות כותב המאמר

גיא יעקב

גיא יעקב

סטודנט באוניברסיטת בן גוריון שהבין את הכוח של שפת גוף.
"נכנסתי לעסק המשפחתי, ופתאום נאלצתי לדבר עם לקוחות, ספקים וגופים ממשלתיים. חקרתי והבנתי את הכוח של שפת גוף והחלטתי שאני משתף את הידע שלי באהבה"

איך לדעת שהוא אוהב אותי לפי שפת גוף? 5 סימנים מובהקים!

הרבה נשים שהגיעו לאתר שלי חיפשו תשובה לשאלה "איך לדעת שהוא אוהב אותי לפי שפת גוף?" והגיעו למאמר שלי שמדבר על שפת גוף של גבר או למאמר שפת גוף של גברים באהבה. הן קראו את המאמרים והרגישו שקיבלו הרבה מידע טוב אבל לא קיבלו את התשובה לשאלה הספציפית הזו. הן רצו לדעת את התשובה לשאלה אחת ולקרוא מאמר שמרחיב עליה אז החלטתי לכתוב מאמר שעונה על שאלה אחת בלבד: איך לדעת שהוא אוהב אותי לפי שפת גוף?

יכול להיות שאת והוא רק התחלתם לצאת, ואת לא בטוחה אם הוא אוהב אותך או בכלל רוצה משהו רציני. יכול להיות שיש בינכם קטע מיני והיית רוצה לדעת אם יש שם אהבה מהצד שלו. מה שאני כבר מבין הוא שאת כנראה אוהבת אותו או לפחות מרגישה משהו אליו ולכן אני חייב לומר דבר אחד.

שימי לב לניואנסים שבמאמר הזה בזמן הפגישה הבאה ואל תקבעי בצורה מהירה. אם אני מדבר על סימן מסוים ואת זוכרת שהיה איזה כמה פעמים ששמת לב לסימן הזה, זה לא אומר שהוא אוהב אותך כי את יכולה להיות מושפעת מהעובדה שאת מנסה לחפש את הסימנים האלו. תקראי את המאמר, אני ממליץ לך אפילו לקרוא עוד על שפת גוף של גברים באופן כללי ובפגישות הקרובות תהיי ערנית. את צריכה לתת לתוכן שכתוב פה לשקוע ואז להתחיל לבדוק דברים.

אז בלי להאריך יותר מידי אני רוצה לענות לך על השאלה המדוייקת "איך לדעת שהוא אוהב אותי לפי שפת גוף?":

הוא מתכרבל איתך ונצמד אלייך

כשאתם נמצאים במיטה הוא מחפש להתקרבל איתך גם כשאין לזה שום קשר למין? בתת מודע של הגבר, אם הוא אוהב אותך הוא רוצה להיות בקרבתך, לקבל מהאנרגיות שלך, להריח את הריח שלך ולהיות כמה שיותר קרוב אליך. מעבר לזה הוא רוצה לתת לך תחושה של ביטחון מלא, שאת יכולה לסמוך עליו ושהוא שם בשבילך. זה סימן של שפת גוף שמגיע ממעמקי התת מודע, הוא לרוב אפילו לא שם לב שהוא מתקרב אלייך ככה אבל כן זה קורה. שימי לב שזה לא התקרבות מינית. אם זה קורה ואתם מתחבקים במשך הרבה זמן (יכול להגיע לשעה ואפילו יותר בלי שום אקט מיני) קחי את זה כסימן בריא!

הוא בוהה בך… עדיין

אם אתם כבר תקופה בקשר, יצאתם כבר כמה פעמים וזה לא דייט ראשון ולא שני ואת שמה לב שלפעמים אתם יושבים, מדברים ובמהלך השיחה את רואה שהוא מסתכל עלייך אבל את שמה לב שזה לא סתם מסתכל אלא מסתכל בוהה. את רואה חוסר תגובה בפנים שלו, אף שריר לא זז. זה סימן שלבד הוא חסר משמעות אבל ביחד עם שאר הסימנים שכתבתי כאן הוא מאוד עוצמתי.

כשהוא מתאהב בך הוא אוהב להסתכל עליך, זה מרגיע אותו ונותן לו תחושה של ביטחון ולכן לפעמים במהלך שיחה כשאת מדברת במשך כמה שניות טובות (לדוגמה אם את מספרת על משהו שקרה לך היום או משהו שאמור לקרות לך מחר) המוח שלו מכניס אותו למצב שהוא בוהה בך מבלי שהוא שם לב. אל תיבהלי מזה, תביני שזה סימן בשבילך ותהני ממנו.

הוא מראה שאתם ביחד גם בציבור

אם הוא מנשק אותך בציבור או הולך איתך יד ביד בציבור יש סיכוי גבוה שהוא מרגיש משהו משמעותי כלפיך. זה לא שהציבור או האנשים שהוא לא מכיר חשובים אלא יש פה משמעות אחרת. גברים מטבעם לא יהרסו סיכוי שלהם עם נשים אחרות אלא אם כן הם רוצים במכוון להרוס את אותו סיכוי וזה מה שקורה פה. הוא אומר לנשים בתת מודע שזה לא רלוונטי. באותו אופן הוא מסמן לגברים האחרים שהסיכוי שלהם איתך לא קיים, הוא רוצה להראות לעולם שאת איתו, הוא מצהיר על זה בעזרת שפת גוף ולא בעזרת מילים. העובדה שזה קורה ליד אנשים אחרים ולא רלוונטיים אליכם היא משמעותית.

איך לדעת שהוא אוהב אותי לפי שפת גוף?

בסיטואציה מינית אכפת לו ממך מאוד

אהבה לא מנותקת ממגע מיני וכן, גם בסיטואציה מינית אפשר להבין האם משולב שם אהבה או לא. אם אתם מגיעים לסיטואציה מינית והוא מאוד רוצה שתהני זה סימן טוב. אני לא מתכוון רוצה ולא עושה כלום עם זה אלא רוצה וזה העדיפות העליונה שלו. הוא קודם כל עושה את הדברים שאת אוהבת, חשוב לו מאוד שתגיעי לסיפוק מיני, הוא שואל אותך אם את בסדר ואם יש משהו שהיית רוצה שהוא יעשה. כל הסימנים האלה אומרים לך שמאוד אכפת לו מהתחושות שלך גם בזמן אקט מיני.

הוא לא רוצה שתחפשי סיפוק מיני בשום מקום אחר, הוא רוצה שתביני שהוא הכי טוב שאת יוכלה למצוא ולכן גם פה זה בא לידי ביטוי. גבר שפועל בצורה ההפוכה ולא מביע שום עניין בהנאה שלך, שמסתכל רק על ההנאה שלו זה סימן לצד השני (לרצון מיני בלבד).

הוא מחפש את המגע איתך

כשאני אומר שהוא מחפש את המגע איתך אני לא מתכוון למגע מיני. גם ליטוף של איזור המפסעה שלך לא נחשב בסעיף הזה. אני מתכוון שהוא מתחיל לגעת בך יותר ויותר בצורה אקראית שלא קשורה לסיטואציה ובטח שלא קשורה למין. כשהוא רואה אותך הוא מחבק אותך חזק ועוטף אותך. כשאתם הולכים ברחוב וצוחקים, הוא אומר עליך איזה משהו משעשע, את דוחפת אותו והוא שם עליך יד "כדי לא ליפול" או לכל מטרה אחרת. הכוונה כאן היא שהוא מחפש את המגע איתך בסיטואציות אקראיות. מגע הוא סימן שקשה לפרש אותו בדיעבד בצורה נכונה ולכן אני שוב אומר, שימי דגש על זה בפעם הבאה שתהייה ביניכם אינטרקציה.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

רוצה לדעת מה כל אדם חושב עליך, בחינם?

השאירו את המייל והקורס אצליכם תוך פחות מדקה